Biorezonans Jelenia Góra

Testy alergiczne i odczulanie

Testy alergiczne, terapie odczuleniowe

W naszym kraju co trzecia osoba boryka się z alergią. Niestety choroba ta dotyka coraz więcej małych dzieci. Została przez to okrzyknięta chorobą cywilizacyjną. Alergia objawia się, jako nieprawidłowa reakcja organizmu, a raczej jego układu odpornościowego na pewne substancje. Organizm zaczyna traktować alergeny, jako zagrożenie. Na osoby zdrowe określone substancje nie mają wpływu. Jednak ludzie dotknięci alergią mogą na nie reagować.

W jaki sposób pozbyć się alergii?

W naszym gabinecie pierwszym krokiem przed odczulaniem alergenów jest oczyszczenie organizmu z patogenów, w szczególności grzybów candida, które dają wiele objawów przypominających objawy alergiczne.

 Test na alergie

Test na alergie to nieinwazyjne i szybkie zdiagnozowanie alergenów oddziałujących na organizm. Badanie jest bezbolesne, trwa mniej niż pół godziny. Test polega na zweryfikowaniu alergenów pochodzenia:

  • pokarmowego,
  • pyłkowego,
  • zwierzęcego
  • od roztoczy.

Odczulanie

Terapia odczulająca prowadzona przy użyciu aparatu BICOM, ma za zadanie zminimalizować lub wyeliminować czynniki powodujące negatywną reakcję organizmu na alergen. Etapy odczulania zależą od organizmu pacjenta. Zdarza się, że terapia przynosi wystarczające rezultaty już po pierwszym zabiegu. Innym razem, należy wykonać powtórzenie odczulania.